Şeyhli Mah. Ankara Cad. No 191/A Pendik / İSTANBUL

Hakkımızda

Depomuz, 25 Temmuz 2016’da “Yeni Nesil Ecza Deposu” adıyla kurulmuş olup, İstanbul’da Kartal ilçesi Yakacık semtinde, operasyonlarını 1000 m2 depo ve 350 m2 ofis alanında yürüten, slogan haline gelen “Yeni Nesil” adıyla sektöre yeni bir soluk ve anlayış getirmeyi amaçlayarak kısa zamanda sektörünün öncüleri arasında adı anılmaya başlayan bir organizasyondur. Yönetim Kurulumuz ve kurucularımız; Abdullah Ateş, Fatih Demirkaya, Ramazan Boyacıoğlu ve Yusuf Sevindik; gerek serbest eczane gerekse özel hastaneler hizmetinde üst düzeyde uzun yıllar görev yaparak kazanmış oldukları tecrübe ile Yeni Nesil Ecza Deposu’nu kurmuşlardır. Depomuz, alanlarında tecrübeli ya da kurumumuzun eğitim süreçlerinden geçirilerek yetiştirilen hali hazırda 60’ı aşkın çalışanıyla faaliyet gösterirken, ilk günden bugüne istikrarlı ve sürekli artan iş hacmini destekleyebilmek için hemen her departmanda yeni istihdam fırsatları yaratmaya devam etmektedir. Yeni Nesil Ecza Deposu olarak, tüm yurt çapında özel hastanelere ve bu yılın başından itibaren kamu ve üniversite hastanelerine ilaç tedarik ediyoruz.

Daima en iyi, en kaliteli, en rekabetçi ve en beğenilen hizmeti sunarak tüm iş partnerlerimizin beklentilerini üst seviyelere taşımak

Özel ve kamu; tüm hastanelere hizmet veren, sınırsız tedarikçi ve müşteri memnuniyetine sahip, Türkiye’nin en büyük ecza deposu olmak.